Kelionių pasiūlymai

Atostogos nuostabaus grožio ZAKINTO saloje nuo 719 €

Kelionės data: 2020 m. RUGSĖJIS
Auksinė nuo saulės, visais mėlynos spalvos atspalviais skalaujama jūros, žalia nuo pušynų ir alyvmedžių giraičių, kvepianti apelsinmedžių gėlėmis, žavinti unikali gamta, pilna gražių netikėtumų - tai Zakinto sala. Jos savybes įvertino vėžliai logerhedai, kurie šios salos paplūdimius pasirinko perėjimui ir tapo jos simboliu. Nuostabi Zakinto salos atmosfera ir salos gyventojų nuoširdumas sukūrė idealias sąlygas įsimintinoms atostogoms.

Skrydis: Tiesioginis skrydis iš VILNIAUS
Bagažas: 5 kg rankinis ir 20 kg registruotas bagažas
Pervežimas: Oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimas: Viskas įskaičiuota
Viešbutis: 4* IONIS ART

VIEŠBUTIS: Šis viešbutis – tai puikus stiliaus, elegancijos ir tikro graikiško svetingumo derinys! Jis skirtas tik suaugusiems svečiams, kurie pageidauja apsistoti skoningai įrengtuose teminiuose kambariuose – karališko, japoniško ar „Versace“ stiliaus. Viešbučio interjere gausu graikiškų Antikos paminklų ir statulų, prie kurių priderintos žinomų šiuolaikinių Europos menininkų skulptūros ir paveikslai. Dar vienas viešbučio pranašumas – puiki jo vieta pačioje pramogomis garsėjančio Lagano širdyje, trumpo pasivaikščiojimo atstumu nuo daugybės restoranų, barų ir diskotekų, taip pat netoli bekraščio smėlėto paplūdimio. Viešbučio baseinas – ideali vieta atsipalaiduoti ne tik dieną. Vakarais čia kartais rengiami priėmimai, kurių šeimininkas yra pats viešbučio savininkas, arba graikiškos vakaronės, suteikiančios puikią progą užmegzti naujų pažinčių. Tai puikus nepamirštamų atostogų Zakinte variantas!

PAPLŪDIMYS:Lagano paplūdimys, viešas, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 200 m nuo viešbučio, nueinama keliu, skėčiai ir gultai mokami (apie 8–10 Eur už 2 gultus ir skėtį).

Galimos kelionės datos:

Rugsėjo 15 - 22

Rugsėjo 22 - 29

Rugsėjo 29 - spalio 6
Domina kelionė? Turite klausimų? Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime: