Kelionių pasiūlymai

Amžino pavasario sala MADEIRA - nuo 539 €

Kelionės data: Įvairios datos rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiais
Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros – apie 24 °C – ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.Skrydis: Tiesioginis skrydis Vilnius - Funšalis - Vilnius
Bagažas: Rankinis 5 kg ir registruotas 20 kg
Pervežimas: Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimas:

Renkantis maitinimą "pusryčiai/vakarienė" - nuo 539 €

Renkantis maitinimą "viskas įskaičiuota" - nuo 688 €

Viešbutis: 4* Monte Mar Palace

Viešbutis, įsikūręs įspūdingoje vietoje prie vandenyno, netoli endeminio Laurissilva laurų miško – vieno iš kelių pasaulyje, atlaikiusių pastarąjį ledynmetį. Rami vieta, toli nuo miesto šurmulio, o kerinčio grožio apylinkės padės visiškai atsipalaiduoti atostogų metu. Gražus ir tvarkingas interjeras, kuriame deri šviesus natūralus stilius ir ištaigingas marmuras.

Viešbučio teritorijoje yra: gėlo vandens baseinas, plotas – apie 282 m², gylis – iki 1,4 m, gultai nemokami, skėčiai už užstatą (apie 5 EUR). Gėlo vandens baseinas vaikams. Dengtas gėlo vandens šildomas baseinas, skersmuo – apie 12 m, gylis – 1,4 m. Skvošo aikštelė. Mini golfo laukas treniruotėms su dirbtine žole. Stalo tenisas. Sauna, turkiška pirtis, sūkurinė vonia. Kelis kartus per savaitę – vakarinė pramoginė programa. Už papildomą mokestį: biliardas, masažas.

09.24 - 639 € /asmeniui su pusryčiais/vakarienėmis

10.01 - 689 € /asmeniui su pusryčiais/vakarienėmis

11.05 - 619 € /asmeniui su pusryčiais/vakarienėmis

11.26 - 579 € /asmeniui su pusryčiais/vakarienėmis

12.10 - 539€ /asmeniui su pusryčiais/vakarienėmis
Domina kelionė? Turite klausimų? Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime: