Kelionių pasiūlymai

7 n. poilsis EGIPTE iš KAUNO nuo 365 €!

Kelionės data: Sausis, Vasaris
Taba - miestelis prie Raudonosios jūros, Sinajaus pusiasalyje netoli sienos su Izraeliu. Puikus kraštovaizdis, kaitri saulė, šilta jūra su ypatingai įdomia flora ir fauna bei egiptietiškas svetingumas - puikus atostogų receptas!

Skrydis: Tiesioginis skrydis Kaunas - Ramon Eilat (Izraelis) - Kaunas
Bagažas: 2 rankinio bagažo vienetai - kuprinė (40 x 20 x 25 cm) ir lagaminas (55 x 40 x 20 cm)
Pervežimas: Pervežimas Eilat Ramon oro uostas - viešbutis - Eilat Ramon oro uostas
Maitinimas: Viskas įskaičiuota
Viešbutis 1: 4* EL WEKALA RESORT - nuo 365 € / asmeniui
Viešbutis 2: 5* STRAND BEACH & GOLF RESORT TABA HEIGHTS - nuo 419 € / asmeniui
Viešbutis 3: 5* MOSAIQUE BEACH RESORT (buv. Sofitel Taba Heights) - nuo 459 € / asmeniui
Viešbutis 4 : 5* THE BAY VIEW TABA HEIGHTS RESORT - nuo 539 € / asmeniui
Neįskaičiuota:
  1. Sienos kirtimo mokestis (25 USD)
  2. Medicininių išlaidų draudimas

4* EL WEKALA RESORT

Šis maurų stiliaus poilsio kompleksas įsikūręs tarp Sinajaus kalnų ir Raudonosios jūros. Iš erdvių numerių atsiveria Raudonosios jūros, Jordanijos ir Saudo Arabijos panorama. Visuose šiuolaikiškuose viešbučio numeriuose yra terasos arba balkonai, iš kurių matyti didelis baseinas arba sodas. 

5* STRAND BEACH & GOLF RESORT TABA HEIGHTS

Tarp Sinajaus kalno ir Akabos įlankos įsikūrusiame poilsio komplekse driekiasi privatus smėlio paplūdimys, įrengti du lauko baseinai, daugybė barų ir restoranų bei SPA centras. Viešnagės metu galėsite paskanauti egiptietiškų, tarptautinių ir kitų įvairiausių valgių. Restoranuose ir baruose įrengtos terasos, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į Raudonąją jūrą.

5* MOSAIQUE BEACH RESORT (buv. Sofitel Taba Heights)

Šiame tarp įlankos ir Sinajaus kalnų įsikūrusiame prabangiame viešbutyje svečiams siūloma maloniai paatostogauti leidžiant laiką privačiame paplūdimyje, naudojantis dideliu baseinu ir kitaip pramogaujant saulėkaitoje. Viešnagės metu galėsite lankytis 2 pagrindiniuose restoranuose, kuriuose tiekiami teminiai savitarnos valgiai, ir 7 baseinuose, tarp jų šildomame baseine, jūros vandens baseine, vaikų baseine ir sūkurinėje vonioje. Viešbutyje taip pat rasite užkandinę prie baseino ir azijietiškų patiekalų restoraną.

5* THE BAY VIEW TABA HEIGHTS RESORT

Raudonosios jūros pakrantės Taba Heights kurorte įsikūrusiame prabangiame 5 žvaigždučių poilsio komplekse  įrengtas SPA centras, treniruoklių salė ir numeriai su balkonais, iš kurių pasigrožėsite jūros, sodo arba baseino vaizdais. 

DĖMESIO! Kelionės metu yra savarankiškas Izraelio - Egipto sienos kirtimas
Domina kelionė? Turite klausimų? Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime: