Kelionių pasiūlymai

5 dienų žiemos kelionė į MALTĄ nuo 149 €!

Kelionės data: 12.02 - 12.06; 12.09 - 12.13


Prieš didžiąsias metų šventes aplankykite mažą, tačiau savo istorija ir įspūdingais vaizdais didingą salų valsybę - MALTĄ!

Skrydis: Tiesioginis skrydis Vilnius - Malta - Vilnius
Bagažas: Rankinio bagažo vienetas 40x20x25 cm
Pervežimas: Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimas: Su pusryčiais
Viešbutis: 4* RAMLA BAY RESORT

MALTA – salų valstybė, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje, pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos. Tūkstantmečiais istoriją skaičiuojanti Malta yra tarsi civilizacijų katilas – savo pėdsakus čia paliko finikiečiai, romėnai, arabai, Britų imperija, ilgą laiką čia buvo šv. Jono riterių ordino buveinė. Nepriklausoma Malta tapo tik 1964m.

Gražus kraštovaizdis, smėlėti paplūdimiai, įspūdingo grožio uolėtos pakrantės, skaidri it krištolas jūra, gausybė istorinio paveldo paminklų ir švelnus Viduržemio jūros klimatas daro Maltą patrauklia kryptimi tiek saulės ir jūros ieškantiems poilsiautojams, tiek aktyvaus vandens sporto mėgėjams, tiek istorija besidomintiems keliautojams. 

Šiauriausioje Maltos dalyje įsikūrusiame poilsio komplekse Ramla Bay Resort, iš kurio atsiveria vaizdas į Komino ir Gozo salas, yra 3 lauko ir 2 vidaus baseinai. Svečiai gali ilsėtis privačiame paplūdimyje ar vešliuose soduose.

Visi numeriai turi balkonus, iš daugumos kurių atsiveria jūros vaizdai. Kiekviename numeryje veikia nemokamas belaidis internetas ir palydovinė televizija, yra oro kondicionierius bei vonios kambarys su plaukų džiovintuvu. Studijose ir apartamentuose įrengtos virtuvės arba virtuvėlės su valgomojo erdvėmis. Į visų numerių kainas įskaičiuoti geri pusryčiai.

Architektūriniame sode įrengtos terasos su baldais. Žaidimų kambaryje rasite biliardo stalą ir kompiuterinių žaidimų. Daugumoje bendrų patalpų veikia nemokamas belaidis internetas.
Domina kelionė? Turite klausimų? Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime: